Anmälan till Knatteskolan 2024 är öppen!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
STOCKSUNDS IF
fotboll
P08
Matcher
FEBRUARI 2024
 
10
10:15
lör
10:15    
Stockan 11-manna (plan 1)
Stocksunds IF P08 - IK Frej P08  -      
MARS 2024
 
10
14:00
sön
14:00    
Stockan 11-manna (plan 1)
Stocksunds IF P08 - Djurgårdens IF P08-5  -      
 
17
13:30
sön
13:30    
Bro IP
Bro IK P08 - Stocksunds IF P08  -      
APRIL 2024
 
07
17:00
sön
17:00    
Norrvikens IP 1
Sollentuna FK Nv 2 - Stocksunds IF Gul0  -  3  
 
10
19:30
ons
19:30    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - Bollstanäs SK14  -  2  
13
14:00
lör
14:00    
Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK Mitt 1 - Stocksunds IF Svart3  -  5  
14
14:00
sön
14:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - Karlbergs BK Gul10  -  1  
 
20
11:00
lör
11:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - Ursvik IK Vit  -      
21
16:00
sön
16:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - Österåker United FK  -      
 
27
14:00
lör
14:00    
Örvallen 1
Ursvik IK Svart - Stocksunds IF Svart  -      
MAJ 2024
 
04
15:00
lör
15:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - Vallentuna BK  -      
05
17:00
sön
17:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Talangfotbollsförening Svart - Stocksunds IF Svart  -      
 
11
14:00
lör
14:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Talangfotbollsförening Gul - Stocksunds IF Gul  -      
12
18:30
sön
18:30    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - Bro IK 2  -      
 
18
15:00
lör
15:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - Bollstanäs SK A3  -      
19
15:30
sön
15:30    
Breviks IP 2
IFK Lidingö FK N - Stocksunds IF Svart  -      
 
25
15:00
lör
15:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - IFK Viksjö U16/1  -      
26
10:00
sön
10:00    
Hjorthagens IP 1
Djurgårdens IF FF 7 - Stocksunds IF Gul  -      
JUNI 2024
 
01
14:00
lör
14:00    
Hägernäs IP 2
Täby FK 2 - Stocksunds IF Svart  -      
02
16:00
sön
16:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - IF Brommapojkarna 14  -      
 
08
lör
00:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - Spånga IS FK 1  -      
08
14:00
lör
14:00    
Vaxö IP 1
IFK Vaxholm - Stocksunds IF Gul  -      
 
14
20:00
fre
20:00    
Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF Blå - Stocksunds IF Svart  -      
16
14:00
sön
14:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - Danderyds SK FF Vit  -      
AUGUSTI 2024
 
10
15:00
lör
15:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - Danderyds SK FF Blå  -      
11
16:00
sön
16:00    
Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF Vit - Stocksunds IF Gul  -      
 
18
sön
00:00    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 1 - Stocksunds IF Svart  -      
18
14:00
sön
14:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - IFK Vaxholm  -      
 
25
14:00
sön
14:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - Täby FK 2  -      
25
20:00
sön
20:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 14 - Stocksunds IF Gul  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
14:00
sön
14:00    
Viksjövallen 2
IFK Viksjö U16/1 - Stocksunds IF Svart  -      
01
16:00
sön
16:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - Djurgårdens IF FF 7  -      
 
08
10:30
sön
10:30    
Bollstanäs IP 1
Bollstanäs SK A3 - Stocksunds IF Gul  -      
08
14:00
sön
14:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - IFK Lidingö FK N  -      
 
15
13:30
sön
13:30    
Bro IP 2
Bro IK 2 - Stocksunds IF Svart  -      
15
16:00
sön
16:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - IK Frej Talangfotbollsförening Gul  -      
 
22
10:00
sön
10:00    
Vallentuna IP 2
Vallentuna BK - Stocksunds IF Gul  -      
22
16:00
sön
16:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - IK Frej Talangfotbollsförening Svart  -      
 
28
14:00
lör
14:00    
Örvallen 1
Ursvik IK Vit - Stocksunds IF Gul  -      
29
14:00
sön
14:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - Ursvik IK Svart  -      
OKTOBER 2024
 
06
16:00
sön
16:00    
Margretelunds IP 2
Österåker United FK - Stocksunds IF Svart  -      
 
11
20:00
fre
20:00    
Stadshagens IP 2
Karlbergs BK Gul - Stocksunds IF Gul  -      
13
14:00
sön
14:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - Sollentuna FK Mitt 1  -      
 
20
sön
00:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - Sollentuna FK Nv 2  -      
20
14:00
sön
14:00    
Bollstanäs IP 1
Bollstanäs SK - Stocksunds IF Svart  -