Anmälan till Knatteskolan 2024 är öppen!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Herrjunior
SIF
A-laget Herr
Flickor
F2013/14
F2016
F2017
F2018
F2019
F2020
Pojkar
Herrjunior
P2008
P2009
P2010
P2011
P2012
P2013
P2014
P2015
P2016
P2017
P2018
P2019
P2020
Knatteskolan
Drop in-fotboll
MV-Träning
Ambitionsträning
Klubb 1907
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
SIF
A-laget Herr
Flickor
F2013/14
F2016
F2017
F2018
F2019
F2020
Pojkar
Herrjunior
P2008
P2009
P2010
P2011
P2012
P2013
P2014
P2015
P2016
P2017
P2018
P2019
P2020
Knatteskolan
Drop in-fotboll
MV-Träning
Ambitionsträning
Klubb 1907
STOCKSUNDS IF
fotboll
P05
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Gästbok
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Gästbok
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: HJ- 2A
2024: SSH 5
2023: HJ- 2A
2023: HJ- 2A
2023: SSH 5
2023: SSH 5
2022: P2005- 3A
2022: P2005- 3A
2022: P2005- 3B
2022: P2005- 3B
2022: P2005- 3B
2021: P2005- 3A
2021: P2005- 3A
2021: P2005- 3B
2021: P2005- 3B
2020: P2005- 3A
2020: P2005- 3A
2020: P2005- 4A
2020: P2005- 4A
2019: P14- 4A
2019: P14- 4A
2018: P13- 5A
2018: P13- 5A
2018: P13- 5A
2017: P12:7- 9 L
2017: P12:9-11 M
2016: P11
2015: P10-10 M
2015: P10-30 L
MARS 2024
03
19:00
sön
19:00
Stockan 11-manna (plan 1)
Stocksunds Idrottsförening
- Sundbybergs IK HJ
-
10
19:00
sön
19:00
Stockan 11-manna (plan 1)
Stocksunds Idrottsförening
- Karlbergs BK HJ
-
17
19:00
sön
19:00
Stockan 11-manna (plan 1)
Stocksunds Idrottsförening
- FK Bromma HJ
-
24
18:00
sön
18:00
Hagsätra IP 1
Örby IS -
Stocksunds Idrottsförening
-
APRIL 2024
13
14:30
lör
14:30
Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF 3 -
Stocksunds IF
-
14
18:00
sön
18:00
Tungelsta IP 1
Tungelsta IF B -
Stocksunds IF
-
17
19:30
ons
19:30
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF
- Skå IK & Bygdegård
-
20
13:00
lör
13:00
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF
- Skogås-Trångsunds FF
-
28
20:00
sön
20:00
Hägernäs IP 2
Viggbyholms IK FF Röd -
Stocksunds IF
-
MAJ 2024
01
20:30
ons
20:30
Hanvedens IP 2
Västerhaninge IF C-lag -
Stocksunds IF
-
05
14:00
sön
14:00
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF
- Ursvik IK Gul
-
11
13:00
lör
13:00
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF
- Älta IF U23
-
12
18:00
sön
18:00
Grimsta IP 2
Vällingby AIK -
Stocksunds IF
-
19
14:00
sön
14:00
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF
- Kungsängens IF U19
-
26
sön
00:00
Vallentuna IP 2
Vallentuna BK -
Stocksunds IF
-
26
16:00
sön
16:00
Skytteholms IP 2
Apollon Solna FK B -
Stocksunds IF
-
JUNI 2024
02
14:00
sön
14:00
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF
- Österåker United FK 2
-
08
16:00
lör
16:00
Erikslunds BP 1
Erikslunds KF -
Stocksunds IF
-
09
18:00
sön
18:00
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF
- Sollentuna FK HJ 2
-
15
13:00
lör
13:00
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF
- IK Frej Täby FF Svart
-
AUGUSTI 2024
21
20:00
ons
20:00
Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF B -
Stocksunds IF
-
25
14:30
sön
14:30
Myrsjö IP 1
Boo FF 1 -
Stocksunds IF
-
25
18:00
sön
18:00
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF
- IK Säbysjön
-
SEPTEMBER 2024
01
14:00
sön
14:00
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF
- Kallhälls FF 1
-
06
20:00
fre
20:00
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF -
Stocksunds IF
-
08
15:00
sön
15:00
Tallbohovs IP 1
Edessa Iberia FC -
Stocksunds IF
-
15
14:00
sön
14:00
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF
- Djurgårdens Talangfotbollsförening 2
-
21
13:00
lör
13:00
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF
- Boo FF C
-
22
14:00
sön
14:00
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF
- Enskede IK G1
-
29
16:00
sön
16:00
Rissne IP 1
Sundbybergs IK -
Stocksunds IF
-
OKTOBER 2024
05
16:00
lör
16:00
Enskede IP 2
Stureby SK -
Stocksunds IF
-
06
14:00
sön
14:00
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF
- Täby FK P06
-
12
12:00
lör
12:00
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2006-2 -
Stocksunds IF
-
20
14:00
sön
14:00
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF
- FK Bromma
-