SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Spelade matcher
OKTOBER 2021
 
17
18:00
sön
18:00    
P04, Hjorthagens IP 1
P04 » 
Djurgården If - Stocksunds Idrottsförening
  -      
17
10:40
sön
10:40    
P10, Djursholms IP
 
P10 » 
Match 5 Oktoberpokalen - Stocksunds Idrottsförening
  -      
17
09:20
sön
09:20    
P10, Djursholms IP
 
P10 » 
Match 4 Oktoberpokalen - Stocksunds Idrottsförening
  -      
16
13:00
lör
13:00    
P08, Stadshagens IP 2
P08 » 
Karlbergs BK Röd 3 - Stocksunds IF Gul
2  -  8  
16
11:30
lör
11:30    
P05, Stockhagens IP 1
P05 » 
Stocksunds IF Svart - Erikslunds KF 3
0  -  4  
15
20:00
fre
20:00    
P05, Hjorthagens IP 1
P05 » 
Värtans IK 2 - Stocksunds IF Gul
3  -  5  
 
10
18:00
sön
18:00    
A-laget Herr, Stockhagens IP 1
Stocksunds IF - Uniting Täby IF6  -  3  
10
17:00
sön
17:00    
P08, Bollstanäs IP 2
P08 » 
Bollstanäs SK Grön - Stocksunds IF Gul
5  -  2  
10
16:00
sön
16:00    
P05, *STRUKEN*
P05 » 
IFK Lidingö FK S - Stocksunds IF Svart
  -      
10
14:00
sön
14:00    
P05, Stockhagens IP 1
P05 » 
Stocksunds IF Gul - Boo FF 2
5  -  1  
10
09:30
sön
09:30    
P10, Stockan 11-manna andra (plan 12)
P10 » 
Stocksunds Idrottsförening - Djurgårde
  -      
09
13:30
lör
13:30    
P10, Stockan 11-manna andra (plan 12)
P10 » 
Stocksunds Idrottsförening - Stadshagen
  -      
09
11:30
lör
11:30    
P04, Stockhagens IP 1
P04 » 
Stocksunds IF Gul - Bele Barkarby FF 3
5  -  3  
07
18:15
tor
18:15    
P05, Stockhagens IP 1
P05 » 
Stocksunds IF Gul - IFK Lidingö FK 3
5  -  0  
 
03
18:00
sön
18:00    
A-laget Herr, Stockhagens IP 1
Stocksunds IF - IFK Lidingö FC  -      
03
11:00
sön
11:00    
F11, Ursviks IP 11
F11 » 
Ursvik IK Vit - Stocksunds IF 1
  -      
03
11:00
sön
11:00    
F13, Danderyds FH 11
F13 » 
Danderyds SK FF Röd - Stocksunds IF 1
  -      
03
11:00
sön
11:00    
P13, Stockhagens IP 25
P13 » 
Stocksunds IF Gul - Djurgårdens IF FF 18
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P12, Stockhagens IP 25
P12 » 
Stocksunds IF Svart - IFK Sollentuna 2
  -      
02
16:00
lör
16:00    
Dam junior , Stockhagens IP 2
Stocksunds IF - IFK Lidingö FK2  -  3  
02
15:30
lör
15:30    
P12, Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
P12 » 
IFK Stocksund X - Stocksunds IF Gul
  -      
02
14:45
lör
14:45    
P11, Stockhagens IP 2
P11 » 
Stocksunds IF Gul - Rissne IF
  -      
02
14:00
lör
14:00    
P04, Enebybergs IP 2
P04 » 
Enebybergs IF 1 - Stocksunds IF Gul
3  -  2  
02
13:00
lör
13:00    
P08, Stockhagens IP 1
P08 » 
Stocksunds IF Gul - IF Brommapojkarna 9
10  -  0  
02
12:45
lör
12:45    
P10, Helenelunds IP 125
P10 » 
Sollentuna FK Syd 3 - Stocksunds IF Gul
  -      
02
12:15
lör
12:15    
P06, Stockhagens IP 2
P06 » 
Stocksunds IF Gul - Ekerö IK
  -      
02
09:00
lör
09:00    
P10, Norrvikens IP 126
P10 » 
Sollentuna FK VibyNor1 - Stocksunds IF Svart
  -      
01
20:15
fre
20:15    
P05, Åkeshovs BP 1
P05 » 
IF Brommapojkarna 12 - Stocksunds IF Gul
5  -  1  
01
20:00
fre
20:00    
A-laget Herr, Homecall Arena Danderyd 1
Danderyds United FC - Stocksunds IF3  -  2  
SEPTEMBER 2021
 
29
19:30
ons
19:30    
Dam junior , Bolindervallen 1
Kallhälls FF - Stocksunds IF0  -  6  
 
26
18:00
sön
18:00    
A-laget Herr, Stockhagens IP 1
Stocksunds IF - FC Arninge  -      
26
15:00
sön
15:00    
Dam junior , Aspuddens IP 12
IFK Aspudden-Tellus 1 - Stocksunds IF1  -  6  
26
14:00
sön
14:00    
P05, *STRUKEN*
P05 » 
Stocksunds IF Gul - Hässelby SK FF 3
  -      
26
12:00
sön
12:00    
A-laget Herr, Brandbergsplan 1
IFK Haninge D - Stocksunds IF  -      
26
11:00
sön
11:00    
F13, Stockhagens IP 25
F13 » 
Stocksunds IF 1 - IFK Österåker FK 1
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P12, Stockhagens IP 25
P12 » 
Stocksunds IF Gul - Djurgårdens IF FF 16
  -      
26
09:00
sön
09:00    
P11, Åkersberga IP 22
P11 » 
IFK Österåker FK 5 - Stocksunds IF Gul
  -      
25
16:00
lör
16:00    
P06, Stockhagens IP 2
P06 » 
Stocksunds IF Gul - Ösmo GIF FK
2  -  0  
25
14:45
lör
14:45    
F11, Stockhagens IP 2
F11 » 
Stocksunds IF 1 - Vallentuna BK DF 3
  -      
25
14:15
lör
14:15    
P05, Spånga IP 4
P05 » 
Spånga IS FK 3 - Stocksunds IF Svart
0  -  2  
25
14:00
lör
14:00    
P12, Hjorthagens IP 3
P12 » 
Djurgårdens IF FF 17 - Stocksunds IF Svart
  -      
25
13:30
lör
13:30    
P10, Stockhagens IP 2
P10 » 
Stocksunds IF Gul - Sundbybergs IK Lila
  -      
25
13:00
lör
13:00    
P13, Enebybergs IP 36
P13 » 
Enebybergs IF 4 - Stocksunds IF Gul
  -      
25
12:15
lör
12:15    
P10, Stockhagens IP 2
P10 » 
Stocksunds IF Svart - Täby FK 52
  -      
25
11:30
lör
11:30    
P04, Stockhagens IP 1
P04 » 
Stocksunds IF Gul - Danderyds SK FF 1
6  -  4  
25
11:30
lör
11:30    
P08, Lidingövallen 21
P08 » 
IFK Lidingö FK 9 röd - Stocksunds IF Gul
0  -  4  
25
11:30
lör
11:30    
Dam junior , Fruängens BP 1
KIF Söderort 1 - Stocksunds IF0  -  19
22
20:00
ons
20:00    
P05, Gröndals BP 1
P05 » 
Gröndals IK 1 - Stocksunds IF Gul
3  -  2  
22
16:30
ons
16:30    
P07, Stockan 11-manna (plan 1)
P07 » 
Stocksunds Idrottsförening - Stocksunds IF P08
  -      
22
16:30
ons
16:30    
P07, Stockan 11-manna (plan 1)
 
P07 » 
Stocksunds Idrottsförening -
  -      
21
20:30
tis
20:30    
Dam junior , Stockhagens IP 1
Bromstens IK - Stocksunds IF2  -  3  
 
19
19:30
sön
19:30    
P04, Viksjövallen 2
P04 » 
IFK Viksjö HJ-U 2 - Stocksunds IF Gul
3  -  7  
19
19:00
sön
19:00    
A-laget Herr, Helenelunds IP 1
Ultimate Concern IF - Stocksunds IF3  -  0  
19
15:45
sön
15:45    
P10, Bellevue BP 1
P10 » 
Norrtulls SK Gul 2 - Stocksunds IF Gul
  -      
19
15:00
sön
15:00    
F13, Hagaplan 1
F13 » 
Vallentuna BK DF 5 - Stocksunds IF 1
  -      
19
12:00
sön
12:00    
P10, Stockan 7-manna (plan 2)
P10 » 
Stocksunds Idrottsförening - Dande
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P05, Stockhagens IP 1
P05 » 
Stocksunds IF Gul - Sollentuna FK Syd
2  -  4  
19
11:00
sön
11:00    
P13, Stockhagens IP 25
P13 » 
Stocksunds IF Gul - Danderyds SK FF Svart
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P12, Stockhagens IP 25
P12 » 
Stocksunds IF Svart - IFK Lidingö FK 8 blå
  -      
18
14:00
lör
14:00    
P05, Vallentuna IP 2
P05 » 
Vallentuna BK 1 - Stocksunds IF Svart
4  -  6  
18
13:45
lör
13:45    
P10, Runby IP 12
P10 » 
Runby IF Blå - Stocksunds IF Svart
  -      
18
13:30
lör
13:30    
P11, Stockhagens IP 2
P11 » 
Stocksunds IF Gul - Reymersholms IK 5
  -      
18
12:45
lör
12:45    
F11, Vikingavallen/Täby IP 21
F11 » 
IK Frej Täby FF 1 - Stocksunds IF 1
  -      
18
12:45
lör
12:45    
P06, Kälvesta BP 12
P06 » 
Kälvesta IOFF FK 1 - Stocksunds IF Gul
  -      
18
12:00
lör
12:00    
P12, Bällstabergs BP 116
P12 » 
Bällsta FF 6 - Stocksunds IF Gul
  -      
18
11:30
lör
11:30    
P08, Stockhagens IP 1
P08 » 
Stocksunds IF Gul - IFK Stocksund 4
0  -  1  
18
11:00
lör
11:00    
P10, Stockan 7-manna (plan 2)
P10 » 
Stocksunds Idrottsförening - Norrtu
  -      
 
12
19:30
sön
19:30    
Dam junior , Stockhagens IP 1
Stocksunds IF - Erikslunds KF3  -  0  
12
17:30
sön
17:30    
P08, Edsbergs Sportfält 21
P08 » 
Sollentuna FK Norrv. 2 - Stocksunds IF Gul
3  -  11
12
15:00
sön
15:00    
P05, Träkvistavallen 1
P05 » 
Ekerö IK 2 - Stocksunds IF Gul
6  -  1  
12
11:00
sön
11:00    
F13, Stockhagens IP 25
F13 » 
Stocksunds IF 1 - Enebybergs IF 1
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P12, Stockhagens IP 25
P12 » 
Stocksunds IF Gul - IFK Lidingö FK 13
  -      
12
09:00
sön
09:00    
P13, Bollstanäs IP 226
P13 » 
Bollstanäs SK Orange - Stocksunds IF Gul
  -      
11
16:00
lör
16:00    
P06, Stockhagens IP 2
P06 » 
Stocksunds IF Gul - Djurö-Vindö IF 2
3  -  0  
11
16:00
lör
16:00    
A-laget Herr, Bromstens IP 2
Tensta United IS - Stocksunds IF  -      
11
14:45
lör
14:45    
F11, Stockhagens IP 2
F11 » 
Stocksunds IF 1 - Erikslunds KF Grön
  -      
11
14:00
lör
14:00    
P12, Råstasjön 2
P12 » 
AIK FF 5 - Stocksunds IF Svart
  -      
11
13:30
lör
13:30    
P10, Stockhagens IP 2
P10 » 
Stocksunds IF Gul - IFK Stocksund 4
  -      
11
12:15
lör
12:15    
P10, Stockhagens IP 2
P10 » 
Stocksunds IF Svart - FC Djursholm 4
  -      
11
11:30
lör
11:30    
P04, Stockhagens IP 1
P04 » 
Stocksunds IF Gul - Vallentuna BK 1
  -      
11
11:15
lör
11:15    
P05, Stockhagens IP 1
P05 » 
Stocksunds IF Svart - Boo FF 4
1  -  4  
11
10:15
lör
10:15    
Dam junior , Östermalms IP 2
Värtans IK - Stocksunds IF0  -  5  
11
09:00
lör
09:00    
P11, Hägerstensåsens BP 2
P11 » 
Hägersten SK Vit - Stocksunds IF Gul
  -      
08
20:00
ons
20:00    
A-laget Herr, Skinnaråsens IP 1
Rotebro IS FF - Stocksunds IF  -      
 
05
18:00
sön
18:00    
A-laget Herr, Stockhagens IP 1
Stocksunds IF - FC Stockholm Internazionale  -      
05
14:30
sön
14:30    
P05, *STRUKEN*
P05 » 
Stocksunds IF Gul - Kälvesta IOFF FK 2
  -      
05
12:30
sön
12:30    
P10, Hjorthagens IP 2
P10 » 
Djurgårdens IF FF 19 - Stocksunds IF Gul
  -      
05
11:00
sön
11:00    
F11, Hässelby IP 21
F11 » 
Hässelby SK FF 2 - Stocksunds IF 1
  -      
05
11:00
sön
11:00    
P13, Stockan 7-manna (plan 2)
P13 » 
Stocksunds IF Gul - IFK Lidingö FK 10
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P10, Hagaplan 2
P10 » 
Vallentuna BK 2 - Stocksunds IF Svart
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P12, Stockhagens IP 25
P12 » 
Stocksunds IF Svart - Täby FK 81
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P14, Djursholm IP
P14 » 
FC Djursholm - Stocksunds Idrottsförening
  -      
05
09:00
sön
09:00    
P14, Djursholm IP
P14 » 
FC Djursholm - Stocksunds Idrottsförening
  -      
04
17:00
lör
17:00    
P05, Högsätra BP 1
P05 » 
IFK Lidingö FK N - Stocksunds IF Svart
1  -  2  
04
14:00
lör
14:00    
Dam junior , Hässelby Gårds BP 1
Hässelby SK FF - Stocksunds IF4  -  2  
04
13:00
lör
13:00    
P04, Bolindervallen 1
P04 » 
Kallhälls FF Blå - Stocksunds IF Gul
3  -  7  
04
13:00
lör
13:00    
P08, Stockhagens IP 1
P08 » 
Stocksunds IF Gul - IFK Vaxholm 2
4  -  2  
04
12:15
lör
12:15    
P11, Stockhagens IP 2
P11 » 
Stocksunds IF Gul - Bagarmossen Kärrtorp BK Blå-2
  -      
04
11:15
lör
11:15    
P06, Brunna IP 21
P06 » 
Norsborgs IF 1 - Stocksunds IF Gul
  -      
04
11:00
lör
11:00    
P12, Lidingövallen 226
P12 » 
IFK Lidingö FK 5 blå - Stocksunds IF Gul
  -      
03
18:00
fre
18:00    
F13, Vikingavallen/Täby IP 35
F13 » 
IK Frej Täby FF 2 - Stocksunds IF 1
  -      
02
20:00
tor
20:00    
A-laget Herr, Stockhagens IP 1
Stocksunds IF - Åkersberga BK1  -  2  
AUGUSTI 2021
 
29
18:00
sön
18:00    
A-laget Herr, Norrvikens IP 1
IFK Sollentuna - Stocksunds IF4  -  2  
29
18:00
sön
18:00    
Dam junior , Stockhagens IP 1
Stocksunds IF - IFK Viksjö2  -  3  
29
16:00
sön
16:00    
P11, Årstagårdens BP 115
P11 » 
Årsta FF 4 - Stocksunds IF Gul
  -      
29
14:00
sön
14:00    
P05, Stockhagens IP 1
P05 » 
Stocksunds IF Svart - Enebybergs IF 2
1  -  2  
29
10:00
sön
10:00    
F13, Stockhagens IP 25
F13 » 
Stocksunds IF 1 - Täby FK 51
  -      
29
09:30
sön
09:30    
P08, Skarpäng 1
P08 » 
Täby United FC 31 - Stocksunds IF Gul
4  -  5  
28
16:30
lör
16:30    
P12, Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
P12 » 
IFK Stocksund V - Stocksunds IF Svart
  -      
28
16:00
lör
16:00    
A-laget Herr, Stadshagens IP 2
Norrtulls SK C - Stocksunds IF  -      
28
16:00
lör
16:00    
Dam junior , Stockhagens IP 2
Stocksunds IF - Ängby IF 13  -  5  
28
14:45
lör
14:45    
P10, Stockhagens IP 2
P10 » 
Stocksunds IF Gul - IFK Vaxholm 1
  -      
28
13:30
lör
13:30    
P02, Stockhagens IP 1
P02 » 
Stocksunds IF Gul - Täby FK 03:2
2  -  1  
28
13:30
lör
13:30    
P10, Stockhagens IP 2
P10 » 
Stocksunds IF Svart - IFK Österåker FK 5
  -      
28
12:15
lör
12:15    
P06, Stockhagens IP 2
P06 » 
Stocksunds IF Gul - Norsborgs IF 1
  -      
28
12:00
lör
12:00    
P05, Zinkensdamms IP 1
P05 » 
Reymersholms IK 2 - Stocksunds IF Gul
4  -  5  
28
11:30
lör
11:30    
P04, Stockhagens IP 1
P04 » 
Stocksunds IF Gul - Erikslunds KF 31
2  -  3  
28
09:00
lör
09:00    
F11, Åkersberga IP 22
F11 » 
IFK Österåker FK 3 - Stocksunds IF 1
  -      
28
09:00
lör
09:00    
P13, Vikingavallen/Täby IP 36
P13 » 
IK Frej Täby FF Vit - Stocksunds IF Gul
  -      
26
18:15
tor
18:15    
P05, Stockhagens IP 1
P05 » 
Stocksunds IF Svart - IFK Vaxholm
3  -  0  
 
22
18:00
sön
18:00    
A-laget Herr, Stockhagens IP 1
Stocksunds IF - Rydbo IF1  -  3  
22
16:00
sön
16:00    
P02, Breviks IP 2
P02 » 
IFK Lidingö FK S-3 - Stocksunds Idrottsförening
  -      
22
16:00
sön
16:00    
Dam junior , Stockhagens IP 1
Stocksunds IF - Rotebro IS FF1  -  1  
22
10:00
sön
10:00    
P05, Åkeshovs BP 1
P05 » 
IF Brommapojkarna 20 - Stocksunds IF Svart
1  -  4  
21
16:00
lör
16:00    
A-laget Herr, Stockhagens IP 1
Stocksunds IF - Qaran IKF  -      
21
13:30
lör
13:30    
P05, Stockhagens IP 1
P05 » 
Stocksunds IF Gul - Ursvik IK Gul
1  -  1  
21
11:30
lör
11:30    
P06, Sjösalavallen 11
P06 » 
Djurö-Vindö IF 2 - Stocksunds IF Gul
1  -  12
21
11:30
lör
11:30    
P08, Stockhagens IP 1
P08 » 
Stocksunds IF Gul - Täby FK 51
5  -  0  
19
19:45
tor
19:45    
P02, Stockhagens IP 1
P02 » 
Stocksunds IF Gul - Sollentuna FK P03
1  -  4  
 
15
18:00
sön
18:00    
A-laget Herr, Vallentuna IP 2
Bällsta FF - Stocksunds IF6  -  2  
15
16:00
sön
16:00    
P05, Östermalms IP 1
P05 » 
Norrtulls SK 2 - Stocksunds IF Gul
1  -  5  
14
12:00
lör
12:00    
P08, Enebybergs IP 2
P08 » 
Enebybergs IF 1 - Stocksunds IF Gul
1  -  3  
14
11:00
lör
11:00    
P12, Stockan 11-manna första (plan 11)
P12 » 
Stocksunds Idrottsförening - STOCKANCUPEN
  -      
 
08
18:00
sön
18:00    
P05, Tibblevallen (Täby SC 2)
P05 » 
Täby FK 3 - Stocksunds IF Svart
8  -  4  
JUNI 2021
 
29
18:30
tis
18:30    
P05, Stockhagens IP 1
P05 » 
Stocksunds IF Svart - Täby FK 3
2  -  2  
 
27
13:00
sön
13:00    
P05, *INSTÄLLD*
P05 » 
Kälvesta IOFF FK 2 - Stocksunds IF Gul
  -      
 
20
18:00
sön
18:00    
A-laget Herr, Stockan 11-manna första (plan 11)
Stocksunds Idrottsförening - Lidingö Gazoliners FC  -      
20
16:00
sön
16:00    
P05, Vaxö IP 1
P05 » 
IFK Vaxholm - Stocksunds IF Svart
5  -  0  
20
16:00
sön
16:00    
Dam junior , Aspuddens IP 1
IFK Aspudden Tellus - Stocksunds Idrottsförening  -      
19
11:30
lör
11:30    
P08, Stockhagens IP 1
P08 » 
Stocksunds IF Gul - Enebybergs IF 1
4  -  0  
17
18:15
tor
18:15    
P05, Stockhagens IP 1
P05 » 
Stocksunds IF Gul - Norrtulls SK 2
2  -  3  
 
13
18:00
sön
18:00    
P04, Skarpäng 1
P04 » 
Erikslunds KF 31 - Stocksunds IF Gul
4  -  7  
13
18:00
sön
18:00    
A-laget Herr, Knutby BP 1
Qaran IKF - Stocksunds IF  -      
13
18:00
sön
18:00    
Dam junior , Stockan 11-manna (plan 1)
Stocksunds Idrottsförening - Norrtull SK  -      
13
16:00
sön
16:00    
A-laget Herr, Essinge IP 1
Stocksunds Idrottsförening - Oranje FK  -      
13
11:00
sön
11:00    
P13, Stockhagens IP 25
P13 » 
Stocksunds IF Gul - Djurgårdens IF FF 6
  -      
13
11:00
sön
11:00    
P14, Djursholms IP
P14 » 
FC Djursholm - Stocksunds Idrottsförening
  -      
13
10:00
sön
10:00    
P12, Stockhagens IP 25
P12 » 
Stocksunds IF Svart - Karlbergs BK Blå 2
  -      
13
09:45
sön
09:45    
P14, Djursholms IP
P14 » 
FC Djursholm - Stocksunds Idrottsförening
  -      
13
09:00
sön
09:00    
P10, Högsätra BP 11
P10 » 
IFK Lidingö FK 12 vit - Stocksunds IF Gul
  -      
12
16:00
lör
16:00    
P06, Stockhagens IP 2
P06 » 
Stocksunds IF Gul - Kälvesta IOFF FK 1
3  -  0  
12
16:00
lör
16:00    
P07, Stockhagens IP 2
P07 » 
Stocksunds IF Gul - Kälvesta IOFF FK 1
3  -  0  
12
15:00
lör
15:00    
F13, Larsbergs BP 16
F13 » 
IFK Lidingö FK 11 vit - Stocksunds IF 1
  -      
12
14:45
lör
14:45    
F11, Stockhagens IP 2
F11 » 
Stocksunds IF 1 - Kista SC KFUM 1
  -      
12
14:45
lör
14:45    
F11, Stockhagens IP 2
F11 » 
Stocksunds IF 1 - Kista SC KFUM 1
  -      
12
11:30
lör
11:30    
P05, *INSTÄLLD*
P05 » 
Stocksunds IF Svart - IF Brommapojkarna 20
  -      
12
11:00
lör
11:00    
P12, Larsbergs BP 15
P12 » 
IFK Lidingö FK 18 - Stocksunds IF Gul
  -      
12
10:15
lör
10:15    
P08, Tibblevallen (Täby SC) 22
P08 » 
Täby FK 51 - Stocksunds IF Gul
5  -  10
12
lör
00:00    
P02, Stockhagens IP 1
P02 » 
Stocksunds IF Gul - IFK Lidingö FK S-3
0  -  3  
11
19:00
fre
19:00    
P05, *INSTÄLLD*
P05 » 
Ursvik IK Gul - Stocksunds IF Gul
  -      
10
17:30
tor
17:30    
Dam junior , Vällingby BP 11
Ängby IF 1 - Stocksunds IF5  -  3  
 
06
18:00
sön
18:00    
A-laget Herr, Stockhagens IP 1
Stocksunds IF - Norrtulls SK C  -      
06
18:00
sön
18:00    
Dam junior , Stockan 11-manna (plan 1)
Stocksunds Idrottsförening - Ekerö IK  -      
06
17:45
sön
17:45    
P02, Tibblevallen (Täby SC 2)
P02 » 
Täby FK 03:2 - Stocksunds IF Gul
2  -  3  
06
15:00
sön
15:00    
P05, Enebybergs IP 2
P05 » 
Enebybergs IF 2 - Stocksunds IF Svart
2  -  6  
06
14:00
sön
14:00    
P08, Stockhagens IP 1
P08 » 
Stocksunds IF Gul - Täby United FC 31
4  -  4  
06
11:00
sön
11:00    
F13, Stockhagens IP 25
F13 » 
Stocksunds IF 1 - Bollstanäs SK Orange
  -      
06
11:00
sön
11:00    
P13, Runby IP 116
P13 » 
Runby IF Svart - Stocksunds IF Gul
  -      
06
10:00
sön
10:00    
P12, Hjorthagens IP 3
P12 » 
Djurgårdens IF FF 6 - Stocksunds IF Svart
  -      
06
10:00
sön
10:00    
P12, Stockhagens IP 25
P12 » 
Stocksunds IF Gul - Bollstanäs SK F12/P12
  -      
05
15:00
lör
15:00    
P07, Stockan 11-manna (plan 1)
 
P07 » 
Stocksunds Idrottsförening -
  -      
05
13:30
lör
13:30    
P10, Stockhagens IP 2
P10 » 
Stocksunds IF Svart - IFK Vaxholm 2
  -      
05
13:00
lör
13:00    
P04, Stockhagens IP 1
P04 » 
Stocksunds IF Gul - Kallhälls FF Blå
3  -  0  
05
12:45
lör
12:45    
P10, Vikingavallen/Täby IP 21
P10 » 
IK Frej Täby FF 3 - Stocksunds IF Gul
  -      
05
12:15
lör
12:15    
P11, Stockhagens IP 2
P11 » 
Stocksunds IF Gul - Norrtulls SK Vit
  -      
05
11:15
lör
11:15    
P05, Stockhagens IP 1
P05 » 
Stocksunds IF Gul - Reymersholms IK 2
1  -  5  
05
10:15
lör
10:15    
P06, Ösmo IP 12
P06 » 
Ösmo GIF FK - Stocksunds IF Gul
2  -  2  
05
10:15
lör
10:15    
P07, Ösmo IP 12
P07 » 
Ösmo GIF FK - Stocksunds IF Gul
2  -  2  
05
09:00
lör
09:00    
F11, Kungsängens IP 32
F11 » 
Kungsängens IF 1 - Stocksunds IF 1
  -      
05
09:00
lör
09:00    
F11, Kungsängens IP 32
F11 » 
Kungsängens IF 1 - Stocksunds IF 1
  -      
04
20:00
fre
20:00    
A-laget Herr, Aspuddens IP 1
Aspuddens FF - Stocksunds Idrottsförening  -      
MAJ 2021
 
30
15:30
sön
15:30    
P10, Stockhagens IP 2
P10 » 
Täby FK 32 - Stocksunds IF Svart
  -      
30
11:00
sön
11:00    
P13, Stockhagens IP 25
P13 » 
Stocksunds IF Gul - Erikslunds KF Grön
  -      
30
10:15
sön
10:15    
F11, Djursholms IP 32
F11 » 
FC Djursholm - Spånga IS FK 2
  -      
30
10:00
sön
10:00    
P12, Stockhagens IP 25
P12 » 
Stocksunds IF Svart - IFK Lidingö FK 21 blå
  -      
29
16:00
lör
16:00    
P12, Hjorthagens IP 3
P12 » 
Djurgårdens IF FF 13 - Stocksunds IF Gul
  -      
29
16:00
lör
16:00    
Dam junior , Stockhagens IP 2
Stocksunds IF - IFK Aspudden-Tellus 15  -  1  
29
15:30
lör
15:30    
P06, Träkvistavallen 21
P06 » 
Ekerö IK - Stocksunds IF Gul
  -      
29
15:30
lör
15:30    
P07, Träkvistavallen 21
P07 » 
Ekerö IK - Stocksunds IF Gul
  -      
29
14:45
lör
14:45    
F11, Stockhagens IP 2
F11 » 
Stocksunds IF 1 - Rotebro IS FF 2
  -      
29
14:45
lör
14:45    
F11, Stockhagens IP 2
F11 » 
Stocksunds IF 1 - Rotebro IS FF 2
  -      
29
13:30
lör
13:30    
P02, Stockhagens IP 1
P02 » 
Stocksunds IF Gul - IFK Vaxholm
3  -  6  
29
13:30
lör
13:30    
P10, Stockhagens IP 2
P10 » 
Stocksunds IF Gul - Bällsta FF Lila
  -      
29
12:45
lör
12:45    
P11, Bäckahagens BP 1
P11 » 
Högdalens AIS 1 - Stocksunds IF Gul
  -      
29
12:15
lör
12:15    
P08, Vaxö IP 12
P08 » 
IFK Vaxholm 2 - Stocksunds IF Gul
2  -  5  
29
11:30
lör
11:30    
P05, Stockhagens IP 1
P05 » 
Stocksunds IF Svart - IFK Lidingö FK N
6  -  2  
29
09:30
lör
09:30    
F13, Vaxö IP 115
F13 » 
IFK Vaxholm 2 - Stocksunds IF 1
  -      
 
23
18:00
sön
18:00    
A-laget Herr, Stockhagens IP 1
Stocksunds IF - Rotebro IS FF  -      
23
15:15
sön
15:15    
F13, Djursholms IP 4
F13 » 
FC Djursholm - IK Frej Täby FF 1
  -      
23
14:00
sön
14:00    
P08, Stockhagens IP 1
P08 » 
Stocksunds IF Gul - Sollentuna FK Norrv. 2
6  -  1  
23
13:30
sön
13:30    
P05, Boovallen 1
P05 » 
Boo FF 4 - Stocksunds IF Svart
2  -  2  
23
11:00
sön
11:00    
P13, Stockhagens IP 25
P13 » 
Stocksunds IF Gul - Bollstanäs SK FPGrön
  -      
23
10:00
sön
10:00    
P12, Stockhagens IP 25
P12 » 
Stocksunds IF Gul - Danderyds SK FF Svart
  -      
22
16:00
lör
16:00    
P06, Stockhagens IP 2
P06 » 
Stocksunds IF Gul - Ekerö IK
3  -  0  
22
16:00
lör
16:00    
P07, Stockhagens IP 2
P07 » 
Stocksunds IF Gul - Ekerö IK
3  -  0  
22
14:45
lör
14:45    
P11, Stockhagens IP 2
P11 » 
Stocksunds IF Gul - Kallhälls FF Gul
  -      
22
14:00
lör
14:00    
P02, Blackeberg BP 1
P02 » 
IF Brommapojkarna 5 - Stocksunds IF Gul
3  -  9  
22
14:00
lör
14:00    
P10, Danderydsvallen 3
P10 » 
Danderyds SK FF Blå - Stocksunds IF Gul
  -      
22
13:30
lör
13:30    
P10, Stockhagens IP 2
P10 » 
Stocksunds IF Svart - Sollentuna FK Vallen 2
  -      
22
12:15
lör
12:15    
Dam junior , Stockhagens IP 2
Stocksunds IF - Värtans IK6  -  2  
22
12:00
lör
12:00    
P04, Stockhagens IP 1
P04 » 
Stocksunds IF Gul - IFK Viksjö HJ-U 2
2  -  2  
22
11:15
lör
11:15    
P05, Stockhagens IP 1
P05 » 
Stocksunds IF Gul - Ekerö IK 2
1  -  4  
22
11:00
lör
11:00    
F13, Viggbydalen 16
F13 » 
Viggbyholms IK FF Röd - Stocksunds IF 1
  -      
22
10:00
lör
10:00    
P12, Larsbergs BP 15
P12 » 
IFK Lidingö FK 6 - Stocksunds IF Svart
  -      
22
09:00
lör
09:00    
F11, Norrvikens IP 115
F11 » 
Sollentuna FK VibyNor3 - Stocksunds IF 1
  -      
22
09:00
lör
09:00    
F11, Norrvikens IP 115
F11 » 
Sollentuna FK VibyNor3 - Stocksunds IF 1
  -      
 
16
17:00
sön
17:00    
P04, Danderydsvallen 2
P04 » 
Danderyds SK FF 1 - Stocksunds IF Gul
3  -  3  
16
15:00
sön
15:00    
P05, Helenelunds IP 1
P05 » 
Sollentuna FK Syd - Stocksunds IF Gul
3  -  8  
16
10:00
sön
10:00    
P08, Homecall Arena Danderyd 11
P08 » 
IFK Stocksund 4 - Stocksunds IF Gul
9  -  4  
15
13:30
lör
13:30    
P02, Stockhagens IP 1
P02 » 
Stocksunds IF Gul - Norrtulls SK L
8  -  0  
15
12:00
lör
12:00    
P06, Stockhagens IP 2
P06 » 
Stocksunds IF Gul - Ösmo GIF FK
4  -  2  
15
12:00
lör
12:00    
P07, Stockhagens IP 2
P07 » 
Stocksunds IF Gul - Ösmo GIF FK
4  -  2  
15
11:30
lör
11:30    
P05, Stockhagens IP 1
P05 » 
Stocksunds IF Svart - Vallentuna BK 1
6  -  1  
 
09
18:00
sön
18:00    
P02, Djursholms IP 2
P02 » 
FC Djursholm - Stocksunds IF Gul
2  -  0  
09
18:00
sön
18:00    
Dam junior , Stockhagens IP 1
Stocksunds IF - Bromstens IK  -      
09
17:00
sön
17:00    
Dam junior , Stockan 11-manna (plan 1)
Stocksunds Idrottsförening - Kallhäll  -      
09
14:00
sön
14:00    
P08, Stockhagens IP 1
P08 » 
Stocksunds IF Gul - IFK Lidingö FK 9 röd
1  -  3  
09
12:00
sön
12:00    
P05, Hässelby Gårds BP 1
P05 » 
Hässelby SK FF 3 - Stocksunds IF Gul
0  -  5  
09
11:00
sön
11:00    
F13, Stockhagens IP 25
F13 » 
Stocksunds IF 1 - Erikslunds KF Grön
  -      
09
10:45
sön
10:45    
P10, Bellevue BP 1
P10 » 
Norrtulls SK Blå 1 - Stocksunds IF Svart
  -      
09
10:00
sön
10:00    
P12, Stockhagens IP 25
P12 » 
Stocksunds IF Svart - Norrtulls SK Svart 2
  -      
09
09:00
sön
09:00    
P12, Näsbydal 126
P12 » 
Täby FK 62 - Stocksunds IF Gul
  -      
08
16:30
lör
16:30    
P13, Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
P13 » 
IFK Stocksund Orange - Stocksunds IF Gul
  -      
08
13:30
lör
13:30    
F11, Stockhagens IP 2
F11 » 
Stocksunds IF 1 - Bollstanäs SK Blå
  -      
08
13:30
lör
13:30    
F11, Stockhagens IP 2
F11 » 
Stocksunds IF 1 - Bollstanäs SK Blå
  -      
08
13:00
lör
13:00    
A-laget Herr, Wasavallen 1
FC Arninge - Stocksunds IF  -      
08
13:00
lör
13:00    
A-laget Herr, Wasavallen 1
FC Arninge - Stocksunds IF  -      
08
12:45
lör
12:45    
P06, Kälvesta BP 12
P06 » 
Kälvesta IOFF FK 1 - Stocksunds IF Gul
6  -  3  
08
12:45
lör
12:45    
P07, Kälvesta BP 12
P07 » 
Kälvesta IOFF FK 1 - Stocksunds IF Gul
6  -  3  
08
12:15
lör
12:15    
P10, Stockhagens IP 2
P10 » 
Stocksunds IF Gul - Bollstanäs SK Brun
  -      
08
12:00
lör
12:00    
P04, Stockhagens IP 1
P04 » 
Stocksunds IF Gul - Enebybergs IF 1
3  -  1  
08
11:30
lör
11:30    
P05, Stockhagens IP 1
P05 » 
Stocksunds IF Svart - Spånga IS FK 3
7  -  1  
 
02
15:15
sön
15:15    
P10, Stockan 7-manna (plan 2)
P10 » 
Stocksunds Idrottsförening - Norrtu
  -      
02
14:00
sön
14:00    
P10, Stockan 7-manna (plan 2)
P10 » 
Stocksunds Idrottsförening - Täby f
  -      
02
11:00
sön
11:00    
P05, Stockan 11-manna (plan 1)
P05 » 
Stocksunds IF - Enebybergs IF - träningsmatch
1  -  2  
APRIL 2021
 
25
18:00
sön
18:00    
A-laget Herr, Stockhagens IP 1
Stocksunds IF - IFK Haninge D  -      
25
12:45
sön
12:45    
P08, Stockan 7-manna (plan 2)
P08 » 
Stocksunds IF P10 - Stocksunds IF P08
  -      
24
17:15
lör
17:15    
P11, Gröndals BP 11
P11 » 
Gröndals IK Blå - Stocksunds IF Gul
  -      
24
15:00
lör
15:00    
A-laget Herr, Stockhagens IP 1
Stocksunds IF - Danderyds United FC  -      
24
15:00
lör
15:00    
A-laget Herr, Stockhagens IP 1
Stocksunds IF - Danderyds United FC  -      
24
14:00
lör
14:00    
Dam junior , Södervik 1
Väsby FF - Stocksunds IF  -      
 
18
20:00
sön
20:00    
A-laget Herr, Hägernäs IP 2
Uniting Täby IF - Stocksunds IF  -      
18
20:00
sön
20:00    
A-laget Herr, Hägernäs IP 2
Uniting Täby IF - Stocksunds IF  -      
18
18:00
sön
18:00    
A-laget Herr, Breviks IP 2
IFK Lidingö FC - Stocksunds IF  -      
18
12:00
sön
12:00    
P08, Stockan 7-manna (plan 2)
P08 » 
Stocksunds IF P08 - Stocksunds IF P07
  -      
18
11:30
sön
11:30    
P05, Stockan 11-manna (plan 1)
P05 » 
Stocksunds Idrottsförening Svart - Stocksunds Idrottsförening Gul
2  -  4  
 
11
09:15
sön
09:15    
P11, Stockan 7-manna (plan 2)
P11 » 
Stocksunds Idrottsförening - P11P10 mix
  -      
MARS 2021
 
28
13:00
sön
13:00    
P05, Stockan 11-manna (plan 1)
P05 » 
Stocksunds Idrottsförening Gul - Stocksunds Idrottsförening Svart
1  -  1  
 
13
12:00
lör
12:00    
P05, Stockan 11-manna (plan 1)
P05 » 
Stocksunds Idrottsförening - Gröndal
  -      
FEBRUARI 2021
 
21
14:30
sön
14:30    
P12, Djrusholms IP
P12 » 
FC Djursholm - Stocksunds Idrottsförening
  -      
21
13:00
sön
13:00    
P08, Käppala skola
P08 » 
IFK Lidingö P07 Car - Stocksunds IF P08 Blå
  -      
21
12:15
sön
12:15    
P10, Djursholms IP
P10 » 
FC DJURSHOLM - Stocksunds Idrottsförening
  -      
21
11:00
sön
11:00    
P10, DJURSHOLMS ip
 
P10 » 
FC DJURSHOLM - Stocksunds Idrottsförening
  -      
 
14
11:00
sön
11:00    
P08, Gångsätrahallen
P08 » 
Värtans IK P07 - Stocksunds IF P08 Grön
  -      
13
12:00
lör
12:00    
P10, DJURSHOLMS ip
P10 » 
FC DJURSHOLM - Stocksunds Idrottsförening
  -      
JANUARI 2021
 
31
13:00
sön
13:00    
P10, Djursholms IP
 
P10 » 
DJURSHOLM Inställd - Stocksunds Idrottsförening
  -      
 
HUVUDSPONSORER
ÖVRIGA SPONSORER
 
Facebook