Anmälan till Knatteskolan 2024 är öppen!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
STOCKSUNDS IF
fotboll
Matcher
FEBRUARI 2024
 
17
15:00
lör
15:00    
Stockan 11-manna (plan 1)
 
Stocksunds Idrottsförening P2010 - BKV Norrtälje  -      
MARS 2024
 
09
11:00
lör
11:00    
Stockan 11-manna (plan 1)
 
Stocksunds Idrottsförening P2010 - Ifk Uppsala  -      
APRIL 2024
 
06
15:00
lör
15:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - Hässelby SK FF Svart10  -  0  
07
13:30
sön
13:30    
Helenelunds IP 1
Sollentuna FK Syd 2 - Stocksunds IF Gul1  -  7  
 
13
13:30
lör
13:30    
Olovslunds BP 1
Nockebyhovs IF 1 - Stocksunds IF Svart0  -  4  
14
16:00
sön
16:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - Ursvik IK Blå5  -  4  
 
21
12:00
sön
12:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - Spånga IS FK 84  -  3  
21
16:00
sön
16:00    
Bergshamra IP 1
IFK Bergshamra - Stocksunds IF Svart2  -  4  
 
28
16:00
sön
16:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - Ängby IF 411  -  0  
28
18:00
sön
18:00    
Råsunda IP 1
AIK FF 7 - Stocksunds IF Gul1  -  0  
MAJ 2024
 
04
13:00
lör
13:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - Danderyds SK FF Blå7  -  0  
05
14:00
sön
14:00    
Sundbybergs IP 2
Sundbybergs IK Blå - Stocksunds IF Svart1  -  4  
 
12
11:45
sön
11:45    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - IFK Lidingö FK C8  -  0  
 
18
13:00
lör
13:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - Kista SC KFUM BLÅ5  -  0  
18
17:00
lör
17:00    
Ursviks IP 1
Ursvik IK Orange - Stocksunds IF Svart2  -  12
19
15:45
sön
15:45    
Essinge IP 1
Karlbergs BK Vit - Stocksunds IF Gul3  -  4  
 
22
19:30
ons
19:30    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - Norrtulls SK Blå 32  -  0  
25
lör
00:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - Skå IK & Bygdegård  -      
25
12:00
lör
12:00    
Essinge IP 1
Djurgårdens IF FF 8 - Stocksunds IF Gul1  -  5  
 
29
19:30
ons
19:30    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - Täby FK 322  -  3  
JUNI 2024
 
01
14:00
lör
14:00    
Träkvistavallen 1
Ekerö IK 1:2 - Stocksunds IF Svart1  -  9  
 
09
11:45
sön
11:45    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - Norrtulls SK Blå 46  -  1  
 
12
19:00
ons
19:00    
Dalénum 1
IFK Lidingö FK 12 vit - Stocksunds IF Gul0  -  6  
15
14:00
lör
14:00    
Sollentuna Fotbollshall 1
Sollentuna FK Nord 22 - Stocksunds IF Svart3  -  10
AUGUSTI 2024
 
11
12:00
sön
12:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - Sollentuna FK Nord 22  -      
 
17
11:30
lör
11:30    
Långholmens BP 1
Norrtulls SK Blå 4 - Stocksunds IF Svart  -      
18
sön
00:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - IFK Lidingö FK 12 vit  -      
 
24
15:00
lör
15:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - Ekerö IK 1:2  -      
25
13:00
sön
13:00    
Näsbydal 1
Täby FK 32 - Stocksunds IF Gul  -      
 
31
15:00
lör
15:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - Djurgårdens IF FF 8  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
sön
00:00    
Svanängens IP 2
Skå IK & Bygdegård - Stocksunds IF Svart  -      
 
07
15:00
lör
15:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - Ursvik IK Orange  -      
08
12:00
sön
12:00    
Ärvinge BP 1
Kista SC KFUM BLÅ - Stocksunds IF Gul  -      
 
14
15:00
lör
15:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - Karlbergs BK Vit  -      
14
15:00
lör
15:00    
Dalénum 1
IFK Lidingö FK C - Stocksunds IF Svart  -      
15
18:00
sön
18:00    
Stockhagens IP 1
Norrtulls SK Blå 3 - Stocksunds IF Gul  -      
 
21
14:00
lör
14:00    
Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF Blå - Stocksunds IF Gul  -      
22
12:00
sön
12:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - Sundbybergs IK Blå  -      
 
28
15:00
lör
15:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - AIK FF 7  -      
29
12:00
sön
12:00    
Ängby IP 1
Ängby IF 4 - Stocksunds IF Svart  -      
OKTOBER 2024
 
06
11:45
sön
11:45    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 8 - Stocksunds IF Gul  -      
06
16:00
sön
16:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - IFK Bergshamra  -      
 
12
10:45
lör
10:45    
Ursviks IP 1
Ursvik IK Blå - Stocksunds IF Gul  -      
13
12:00
sön
12:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Svart - Nockebyhovs IF 1  -      
 
19
15:00
lör
15:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - Sollentuna FK Syd 2  -      
20
14:00
sön
14:00    
Hässelby IP 2
Hässelby SK FF Svart - Stocksunds IF Svart  -